Manisa Grup A.Ş. İnsan Kaynakları olarak kurulduğumuz günden bu yana, insan kaynakları danışmanlığı alanında, sahip olduğumuz tecrübeli ve uzman personellerimizle; firmanıza uygun, hızlı ve güvenilir çözümler üreterek doğru işe doğru elemanları yerleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

NEDEN MANİSA GRUP ? 

  • Geniş Hizmet Yelpazesi
  • Müşteri Odaklı Çözümler
  • İhtiyacınıza Yönelik Esnek Çözümler
  • Güncel ve Geniş Personel Veritabanı
  • Deneyimli Uzman Kadrosu
  • Güçlü Değerlendirme Merkezi

Firmanızın gerek mavi yaka gerekse beyaz yaka statüsünde, ihtiyaç duyduğunuz pozisyona özgü yetkinliklerin seçimi ve personelin firmanıza yerleştirilmesi konusunda hızlı ve güvenilir çözümler üretiyoruz. Manisa Grup olarak, profesyonel destek verdiğimiz firmaların çözüm ortağı oluyor, kaliteli ve başarılı uygulamalarını hayata geçirebilmek için gerekli fizibilite çalışmamızın ardından en uygun yöntemleri kullanarak firmaların öncelikli ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretiyoruz.

SEÇME VE YERLEŞTİRME

Açık pozisyonlarınız için Manisa Grup İnsan Kaynakları’nın seçme ve yerleştirme uzmanlığından yararlanarak, zamandan ve giderlerinizden tasarruf edebilir, doğru seçilmiş iş gücüyle uzun soluklu çalışma fırsatı yakalamış olursunuz. Seçme ve yerleştirme süreçlerinizde, zamanınızı verimli kullanabilmeniz ve amacınıza en uygun iş gücüne ulaşabilmeniz için desteğe hazırız. Manisa Grup İnsan kaynakları kanalıyla işe aldığınız çalışanlar, sizi en iyi şekilde temsil ettiğimiz ve kurum kültürünüze en uygun eşleştirmeyi yaptığımız için sizinle uzun soluklu bir yolculuğa çıkacaklardır.

EĞİTİM

Manisa Grup İnsan Kaynakları olarak, konferans, workshop ve kurumsal eğitim gibi temel eğitimlerin yanı sıra şirketinizin ihtiyacına göre özel yapılandırılan gelişim programları hazırlıyoruz. Çalışanlarınızın profesyonel gelişimlerine ilişkin kendi sorumluluklarının farkında olacakları, performans odaklı çalışma kültürünü benimsemelerini sağlıyoruz. Bu eğitimler sayesinde şirketinizdeki yetenekleri ortaya çıkararak motivasyon ve iş tatmin düzeyini üst seviyelere taşıyabileceksiniz. Sürekli değişen yeni nesil iş dünyası kurallarına uyum sağlayabilmeniz için performans ve iş yapış modellerinde iyileştirmeye yönelik özel eğitim programlarımızı ekipleriniz için sağlayabiliriz.

ÜST DÜZEY SEÇME VE YERLEŞTİRME

Özenle yürüttüğümüz Üst Düzey seçme ve yerleştirme sürecimiz, nitelikli ve uzman beyaz yaka personeller için mülakatlar, testler ve kapsamlı referans kontrollerinden oluşur. Bu sayede, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan kişilerin CV’ lerinin size sunulması garanti edilerek, yalnızca en uygun adayları görmeniz ve zamandan tasarruf etmeniz sağlanır. Manisa Grup İnsan Kaynakları, geniş aday veritabanını düzenli olarak güncelleyerek sizlere, kendi işlerinde en iyi olan profesyonellerle çalışma imkanı sağlar. Böylece zamandan tasarruf ederken, firmanızın kilit noktalarını doğru personellere teslim etmiş olursunuz.

BORDROLAMA

Bordroloma işlerinin yürütülmesi, Manisa Grup İnsan Kaynakları gibi alanında uzman firmalara bırakılırsa, insan kaynakları birimleri asli görevleri olan organizasyon ve planlama faaliyetine odaklanabilmektedir. Kuruluşlar bu yolla donanım ve sistem oluşturma maliyetlerini ortadan kaldırmakta, ücret hesaplama işlemlerinin yapılması sırasında doğabilecek risklerden kurtulmaktadırlar. Bordrolama hizmeti ile firmaların insan kaynakları departmanlarında bu işleri yapacak personeli istihdam etmelerine gerek bulunmadığı gibi, yönetimsel kararların alınmasında da büyük bir zaman tasarrufu ve maliyet azalışı sağlayarak, firma bütçenize olumlu katkıda bulunur.

TOPLU İŞE ALIM SÜRECİ YÖNETİMİ

Manisa Grup İnsan Kaynakları, uzman danışmanları ile firmanıza özel hazırlanmış projelendirme çalışmalarını, ihtiyaç duyulan benzer niteliklerdeki çalışanların toplu işe alım süreçlerini, profesyonel bir değerlendirme sonucunda, kısa sürede doğru iş gücüne ulaşmanız için eksiksiz bir hizmet anlayışı ile aranan nitelikteki çalışanı kurumunuza kazandırmak için çalışır. Firmanıza kazandırdığımız personellerin takibi de tarafımızdan yapılmaktadır. İhtiyacınız olan personel sayınız ne olursa olsun, doğru personellerle firmamız tarafından, personel açığınız karşılanır.

DÖNEMSEL TEDARİK

Günümüz iş dünyası her konuda olduğu gibi insan kaynakları konusunda da esneklik gerektirmekte ve bu esneklik firmalara çok fazla yarar sağlamaktadır. Manisa Grup İnsan Kaynakları olarak, firmaların bu ihtiyacına yönelik, dönemsel ve sürekli elemanların tedariği alanında son derece esnek istihdam çözümleri sunuyoruz. Sunduğumuz bu çözümleri kendi bünyelerinde kullanan firmalar, kadrolu personel ile dönemsel ve daimi kadro dışı personelin doğru bileşimini oluşturarak, çok yönlü bir kazanç elde etmektedirler. Sunduğumuz esnek çözümlerimizden yararlanmak ya da firmanıza özel esnek çözümler oluşturmak için bize ulaşmanız yeterli.

YEPYENİ BİR KARİYER İÇİN CV'NİZİ GÖNDERİN !