Manisa Grup Aş olarak profesyonel site yönetim hizmeti vermeye başladığımızı bildirmekten mutluluk duyarız. Toplu yaşam alanlarımız olan sitelerde, insan, bağımsız bölüm, ortak alan, hizmet ve teknoloji unsurlarını bütünleştirerek yapıların yaşam konforunu ve kullanım kolaylıklarını arttıran bir hizmet sunmaktayız.

Hukuki, ticari ve teknik hizmetler yanında destek hizmetler olarak kabul edilen güvenlik, temizlik, haşere ile mücadele, çevre düzenleme ve peyzaj gibi hizmetlere kadar bir yapının işleyişinde olması gereken tüm detayların tamamını tedarik edip, gerekli hizmetleri site sakinlerimize sunuyoruz.

Sağladığımız Profesyonel yönetim hizmetleri ile yaşam konforunuzu olumsuz etkileyen etkenlerden sizleri arındırarak, istirahat zamanlarınızı gereksiz sorunlarla meşgul etmemeniz için siz daha fark etmeden olumsuzlukları gideriyoruz.

Toplu yaşam alanlarında toplanamayan aidatlar ve değişkenlik gösteren tadilat ve bakım onarım masrafları gibi teknik, hukuki ve finansal yönetim sorunlarını artık ‘komşular’ değil, Manisa Grup AŞ olarak, profesyonel dokunuşlarla biz çözüyor olacağız.